Art Dondurma Reyonları
Ana sayfa > Ürünler > Art Dondurma Reyonları

Art Dondurma Reyonları
Art dondurma reyonları, kübik olarak tasarımı yapılmış İtalyan dondurma reyonlarımızdır. Bu reyonlar oldukça sağlam olup dizayn olarak farklılaşma sağlamanızı sağlar.

Bütün dondurma reyonlarımızdaki gibi camlarında buğu engelleme (defogging), makinede ise buz çözme (defrost) özelliği mevcuttur. Art dondurma reyonlarımız dondurmalarınızı erimeye ve buzlanmaya karşı koruyan çok güçlü soğutma sistemiyle donatılmıştır.

Ürünümüz paslanmaz çelik ve Corian malzeme kullanarak tasarlanmıştır. Corian malzeme dünyaca ünlü malzeme firmaları tarafından geliştirilen ve çizilmeye, yıpranmaya, eskimeye oldukça dayanıklı, çok şık bir malzeme tipidir. Bu malzeme tipi üretiminde renklendirildiği için, zaman içinde renginde solma ya da kaplamanın kalkması gibi bir sorun yaşanmamaktadır. Corian malzeme size renk ve dizayn açısından özgürlük sunar. İstediğiniz renkte üretilebilir ve reyonunuza monte edilebilir. Cam renginde de seçenekler bulunmasından ötürü, dükkanınızın dizaynına tamamen uyumlu bir art dondurma reyonunu seçebilirsiniz.

Bu tip reyonların yanına istenildiğinde aynı renkte banko ya da derin dondurucu eklenebilmektedir. Bu sayede dükkanınızın tüm tezgahını aynı malzeme ve renk ile dizayn edebilir, oldukça şık bir görüntü yaratabilirsiniz.

Art dondurma reyonlarımız temizlik kolaylığı sağlaması açısından önden açılır şekilde dizayn edilmiştir. Hidrolik camı kolayca açılıp temizlenmeye uygundur.

Dondurma reyonlarımız 2 yıl garantilidir. Oldukça sağlam tasarlanan reyonlarımızı uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün tanıtım videosu


 

Model ART12 ART18 ART24
Ölçüler
(G x D x Y)
124 x 126 x 120 175 x 126 x 120 227 x 126 x 120
Kapasite 12 küvet * 5 Lt. 18 küvet * 5 Lt. 24 küvet * 5 Lt.
Toplam Güç 3300 W 4300 W 5300 W

 
Genel Özellikleri:
» CE ve ETL sertifikalıdır. Otomatik buzçözme (defrosting) ve otomatik buğu önleme (defogging) sistemi bulunmaktadır.
» Komple paslanmaz çelik olup CORIAN malzemenin ve CAM ların değişik renk kombinasyonları mevcuttur.
» Güvenilir dizaynı sayesinde güç tasarruflu soğutma elde edilir.
Açıklamalar:
» Garanti süresi 2 yıldır.
» Üretici haber vermeksizin makine tasarım ve teknik değerlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
ROMDO © Tüm Hakları Saklıdır. Ana Sayfa | Hakkımızda | Mehen Hakkında | Ürünler | Dondurma Karışımları Tozları | İş Seçenekleri - Paket Fiyatlar | İletişim Mersin web tasarım