Krema Pişirme ve Soğutma Makinesi
Ana sayfa > Ürünler > Krema Pişirme ve Soğutma Makinesi

Krema Yapıcı / Krema Pastörizatörü / Krema Pişirme ve Soğutma Makinesi
Pasta Kreması Gibi Kıvamlı Karışımların Pişirilmesi ve Soğutulmasını Sağlayan, Karıştırıcılı Ve Tam Otomatik Makine
ROMDO Krema yapıcılar tam otomatik olarak profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Pastanelerde krema üretimi, çikolata temperleme, beşamel üretimi, yoğun dondurma karışımı üretimi ve reçel üretimi gibi ısıtma ve soğutma olan bütün karışımların üretiminde kullanılabilmektedir.

Krema pişirme ve soğutma makinesi PLC kontrollü ve işçi-emek ihtiyacını minimuma indirecek şekilde üretilmiştir. Cidarlı haznesi ve kazıyarak karıştırma sağlayan karıştırıcısı ile yanma ve dip tutmasını tamamen engeller. Krema yapıcılarımız hem ısıtma hem de soğutma işlemini tek başına yapar. Kremanızı karıştırarak dilediğiniz dereceye kadar ısıtır, size istediğiniz derecelerde sesli alarm verir ve dilediğiniz dereceye kadar soğutur. Dilerseniz ürününüze soğuk dinlendirme olanağı sağlar. Krema pastörize makinelerimiz sadece 2.5 saatte haznesi kadar karışımı 100 dereceye çıkarıp pişirir ve 5 dereceye kadar indirip soğutur. El emeğini ve işçiliği minimuma indiren krema yapıcılarımız, her seferinde aynı kalitede ürün almanızı sağlar.

20 litreden 200 litreye kadar değişik kapasitelerde olan krema yapıcılarımız 2 yıl garantilidir. Ürünün yanında ücretsiz yedek parça seti verilmektedir, karşılaşacağınız küçük sıkıntılarda üretiminizin durmaması için bu yedek parça setindeki parçaları kullanabilirsiniz.

Ürün tanıtım videosu


 

Model MIX20CP MIX30CP MIX60CP MIX120CP MIX200CP
 
Kapasite Tank Kapasitesi 20 litre 30 litre 60 litre 120 litre 200 litre
Üretim 20 litre/2.5 saat 30 litre / 2.5 saat 60 litre / 2.5 saat 120 litre / 2.5 saat 200 litre / 2.5 saat
Makine Ölçüleri Net Ölçüler
(G*D*Y mm)
400/1025/1100 443/1025/1115 443/1025/1115 620/1025/1115 -
Teknik
Özellikler
Soğutma Tipi Su Soğutmalı (Standart) / Hava Soğutmalı (İsteğe Bağlı)
Giriş & Çıkış
Su borusu diş
G 3/8 1/2 "
Isıtma Sistemi Rezistans
Isıtma Hedef
Sıcaklığı
100
Sıcaklık Aralığı 0-110
Sıcaklık Ayarı Programlanabilir
Kontrol Sistemi PLC kontrollü dokunmatik ekranlı
Otomatik Hata
Gösterme Sistemi
Sesli Alarm Sistemi ile Mevcut
Kurulu Güç 4.35 KW 4.35 KW 6.75 KW 9.75 KW -
Voltaj 380 V / Trifaz/ 50 Hz (standart)
220 V / Monofaz/ 50 Hz (isteğe bağlı)
Soğutma Gazı R404
Hız Ayarı Mevcut
Yıkama Musluğu Makine Üzerinde Mevcut
Malzeme AISI 304 Paslanmaz Çelik
Ağırlık Net / Brüt kg 140 176 191 246 -
Sertifika CE, ETL

Genel Özellikleri:
» Etkili pişirme ve soğutma sistemi; 5 modlu indirekt ısıtma ve soğutma ile akıllı sıcaklık kontrol sistemi sayesinde etkili ve güvenli performans.
» İleri düzeyde gelişmiş Türkçe kontrol sistemi dokunmatik ekranlıdır. Makinenin kullanımı ve programlanması çok kolaydır. Dinamik ekranı sayesinde hata ve çözüm mesajları okunabilir.
» Paslanmaz çelik olan karışım çıkış vanası çıkış hızını hassas bir şekilde ayarlar, hijyen garanti altındadır, boşaltma ve temizleme çok kolaydır.
» Yüksek performanslı karıştırıcı; mükemmel dizaynı sayesinde hazneden sıyırarak karıştırma yapar . Kaliteli pişirme, soğutma, pastörizasyon ve ageing (soğuk şekilde bekletme) elde edilir.
» Otomatik kontrollü makine kremayı karıştırır, ısıtır ve soğuttuktan sonrada belli derecede bekletir(aging). Kullanımı çok kolay olup 9 hazır program ve 11 adet müşterinin kendi ayarlayabileceği program vardır.
» Tek düğmeyle tüm işlemleri otomatik yapar. İşçi ve emek ihtiyacını minimuma indirir. Standart olarak her ürünün aynı kalitede alınmasını sağlar.
» Paslanmaz çelik gövdelidir. Temizlik ve silindirin yıkanması için gerekli su musluğu makinenin üstündedir.
» Makine şekli, ölçüleri ve bileşenleri ergonomi gözeterek kolay kullanım için tasarlanmıştır.
» Akıllı sistemi sayesinde elektrik veya soğutma suyu kesildiğinde kendisi algılar, elektrik veya su tekrar geldiğinde pastörizasyonu otomatik olarak tekrar yapar.
» Damlalıklı Tabla; ürün çıkışında kullanılıp kaymayan, gıda güvenliğine uygun malzemeden üretilmiştir.
» Ana bileşenler; en önemli ana bileşenler (kompresör, genleşme valfi-expansion valve vb.) güvenilirliği ve performansı ispatlanmış uluslararası markalı Avrupa menşeli bileşenler kullanılmıştır. Fransız TECUMSEH kompresör, Danimarka DANFOSS valf.
Açıklamalar:
» Verilen değerler; normal malzeme karışımlarında, 25 -30 'C dış hava şartlarında ve 20 'C soğutma suyu kullanılarak ölçülmüştür.
» Yedek parça seti; makine yanında verilen yedek parça setiyle 3-5 yıl hiç bir servis gerektirmeden makineyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
» Fiyat farkı ödemek koşuluyla hava soğutmalı sistem de sağlanabilir.
» Garanti süresi 2 yıldır.
» Üretici haber vermeksizin makine tasarım ve teknik değerlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
ROMDO © Tüm Hakları Saklıdır. Ana Sayfa | Hakkımızda | Mehen Hakkında | Ürünler | Dondurma Karışımları Tozları | İş Seçenekleri - Paket Fiyatlar | İletişim Mersin web tasarım